11 listopada Zakopane

11 listopada będziemy obchodzić 100-lecie odzyskania niepodległości. Ze względu na uroczystości i wydarzenia sportowe w Zakopanem pojawią się utrudnienia w ruchu.

W niedzielę od godziny 9:30 do 15:00 utrudnienia w ruchu drogowym wystąpią na ulicach: Krzeptówki, Skibówki, Kościeliska, Nowotarska. By zachować bezpieczeństwo, należy przestrzegać zaleceń służb porządkowych.

11 listopada odbędzie się V Zakopiański Bieg Niepodległości, organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Jak informuje MOSiR na swojej stronie, w związku z tym ulica Kościuszki na odcinku od ul. Sienkiewicza do Alei 3 Maja będzie zamknięta dla ruchu w godzinach 8:00-11:45, a ograniczenia w ruchu pojawią się także w godzinach 10:00-11:30 na następujących odcinkach:
Aleje 3 Maja Górne na odcinku od ul. Kościuszki do ul. Zamoyskiego, na ul. Zamoyskiego do ul. Sabały, ul. Tetmajera na odcinku ul. Piłsudskiego – ul. Grunwaldzka, ul. Grunwaldzka na odcinku ul. Tetmajera – ul. Makuszyńskiego, ul. Makuszyńskiego na odcinku ul. Zamoyskiego - ul. Grunwaldzka, ul. Piłsudskiego na odcinku ul. Tetmajera – ul. Sabały, ul. Witkiewicza do ul. Sienkiewicza, ul. Sienkiewicza od ul. Witkiewicza do ul. Kościuszki.

Kierowcy proszeni są o nieparkowanie samochodów na ulicy Kościuszki oraz na parkingu przed Urzędem Miasta Zakopane od godziny 18:00 w dniu 10 listopada do godziny 12:00 w dniu 11 listopada.