Maciejowi przejście trasy zajęło 19 h i 23 minuty. Przebył łącznie niespełna 64 km, pokonując ok. 3700 m przewyższenia i zaliczając po drodze podobną sumę zejść. Zaczął z Palenicy Białczańskiej o 2:37, a skończył na Siwej Polanie o 22:00.
Poniżej prezentujemy dokładną godzinówkę:
2:37 start z Palenicy Białczańskiej
3:17 Roztoka
4:14 Morskie Oko
5:43 Pięć Stawów
7:10 Zawrat
9:08 Murowaniec
10:28 Kasprowy Wierch
12:32 Kalatówki
13:03 Kondratowa
14:58 Kopa Kondracka
18:14 Hala Ornak
20:32 Chochołowska
22:00 meta na Siwej Polanie przy wejściu do Doliny Chochołowskiej
Swój pomysł Maciej nazwał "Tatrzańską Wyrypą". Rzeczywiście - takie przejście spełnia definicję wyrypy nawet z nawiązką. Serdecznie gratulujemy!