Klub Tatrzański

Nadchodzący wielkimi krokami sezon letni w Tatrach będzie naprawdę gorący, bowiem rusza Klub Tatrzański. To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce, która zrzeszać będzie wszystkich miłośników Tatr. Poziom zaawansowania turysty jest bez znaczenia – w Klubie mile widziany jest każdy, zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane.

Zatem jaki jest cel istnienia Klubu Tatrzańskiego? To postaramy się wytłumaczyć w punktach.

1. Integracja

Klub stawia na to, aby jego członkowie poznawali się i jak najczęściej jeździli razem w góry. W jaki sposób chcemy to osiągnąć? Klubowicze dostaną dostęp do zamkniętej grupy Klubu Tatrzańskiego, gdzie będą mogli umawiać się na wyjazdy. Ponadto raz w miesiącu organizowana będzie darmowa wycieczka w Tatry z Przewodnikiem, a raz do roku zjazd klubowy. To idealne rozwiązanie aby poznać się także w świecie realnym.

2. Poznawanie Tatr

Jak już wspomnieliśmy członkowie Klubu będą mieli dostęp do jednej darmowej wycieczki w miesiącu, a są to cele nie byle jakie, np. Jagnięcy Szczyt czy Sławkowski Szczyt. Chcemy aby klubowicze lepiej poznali Tatry w towarzystwie Przewodnika Tatrzańskiego. W szczególności ich topografię, historię oraz przyrodę. Tego typu wycieczki to także idealna możliwość na zebranie niezbędnego doświadczenia górskiego i poznania nowych rejonów. W sezonie letnim będziemy operować na Słowacji, a zimą w Polsce.

3. Oszczędności dla Klubowiczów

Należenie do Klubu Tatrzańskiego to także moc zniżek, np. w Schronisku nad Morskim Okiem czy na wycieczki z Portalem Tatrzańskim. Poza tym członkom Klubu zniżki udziela wiele miejsc noclegowych, basenów, sklepów górskich itd. Pełna lista zniżek dostępna jest na stronie klubu.

Bez cienia wątpliwości przynależność do Klubu Tatrzańskiego to bardzo atrakcyjna opcja, dzięki której nie dość, że lepiej poznasz Tatry, to jeszcze spotkasz fantastycznych ludzi o tej samej pasji. Wszystkie informacje odnośnie terminów i celów wycieczek, zniżek czy ubezpieczeń dostępne są na stronie Klubu.

Zapisz się do Klubu Tatrzańskiego

Dowiedz się więcej o Klubie Tatrzańskim