Uczestnicy wyjazdu w Dolinie Białego

Wyjazd dla firmy Deloitte Poland, oddział Katowice rozpoczął sezon na organizowane przez nas wyjazdy firmowe. Lubimy takie wyzwania, bowiem musieliśmy zorganizować różnorodne wycieczki górskie, część osób chciała odpocząć wspinając się na niedostępną dla większości turnię, a część przespacerować się przez przepiękne zakątki Tatr.

Ostatecznie dla trzynastu osób z firmy Deloitte zorganizowaliśmy noclegi z pełnym wyżywieniem oraz wycieczki. Siedem osób udało się z dwoma przewodnikami, aby zdobyć Mnicha, niedostępną dla większości i dobrze widoczną znad Morskiego Oka turnię. Reszta grupy wjechała na Kasprowy Wierch z przewodnikiem i udała się na wycieczkę przez Kopę Kondracką na Giewont. Wszyscy uczestnicy zrealizowali swoje cele, dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy o samych Tatrach. Ostatniego dnia cała grupa udała się na lekką wycieczkę, a dokładnie na Sarnią Skałę przez Dolinę Strążyską. Po trudach wcześniejszej doby dobrze było odpocząć i naładować energię na czekające w kolejnych dniach wyzwania.

Podsumowując dla firmy Deloitte zorganizowaliśmy weekendowy wyjazd o następującym programie:

Dzień 1:
Zakwaterowanie do 21, a następnie kolacja.

Dzień 2:
Wycieczka na Mnicha, a dla drugiej grupy na Kasprowy Wierch, Kopę Kondracką i Giewont. Każdy otrzymał śniadanie w formie suchego prowiantu (dwie kanapki, dwie słodkie bułki i woda), a po powrocie wszyscy zjedli smaczny obiad.

Dzień 3:
Śniadanie, wymeldowanie i wycieczka na Sarnią Skałę, następnie pożegnanie i powrót do domu.

Organizujemy wyjazdy do Zakopanego o programie szytym na miarę, dlatego jesteśmy w stanie zrobić dosłownie każdą rzecz. Cieszą nas także pozytywne słowa po wyjeździe dla firmy Deloitte od jej uczestników. 

Zapraszamy wszystkie firmy do współpracy!