Bilety do TPN za 1 zł

Rozpoczęła się akcja promocyjna dla turystów wybierających się do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Bilety wstępu można kupić za 1 zł przez aplikację mPay.

Zwykła cena biletu normalnego to 5 zł, zaś ulgowego 2,50 zł. Teraz na turystów czeka 20 tys. biletów w cenie 1 zł, które dostępne są w aplikacji mobilnej mPay – każdy, kto dokona zakupu przy użyciu tej aplikacji i dowolnej karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass, może skorzystać z promocji.

Akcją objęte są bilety jednorazowe. Użytkownicy mPay mogą korzystać z promocji wielokrotnie, aż do wyczerpania zapasów (jednak nie dłużej niż do końca bieżącego roku). W ramach jednej transakcji można zakupić 5 promocyjnych wejściówek.

Jak zakupić bilet?
Po uruchomieniu aplikacji mPay należy dotknąć kafelka „Tatrzański Park Narodowy", następnie wybrać z listy bilet i określić liczbę kupowanych wejściówek, później wybrać jedną z dostępnych metod płatności i sfinalizować zakup. Bilety warto kupić wcześniej, w razie gdyby na terenie parku nie było możliwe połączenie z siecią. Wyświetlenie zakupionych biletów nie wymaga dostępu do Internetu.