napis uwaga

Po kilku tygodniach utrudnień turyści ponownie mogą korzystać z jednego z popularnych szlaków reglowych w Zakopanem. Na miejscu trwają jednak jeszcze ostatnie prace.

Jak poinformował Tatrzański Park Narodowy, od 20 czerwca ponownie otwarty został żółty szlak prowadzący przez Dolinę Białego na odcinku między Drogą pod Reglami a Ścieżką nad Reglami. Zakończyły się główne prace remontowe, które były powodem czasowego zamknięcia trasy.

TPN zwraca jednak uwagę, że w rejonie mostku prowadzone są jeszcze prace wykończeniowe. Z tego względu turyści powinni zachować szczególną ostrożność oraz stosować się do poleceń osób pracujących na miejscu.