Nowe kursy będą obsługiwały linie 986 i N986. Autobusy pojadą na trasie Kraków - Ždiar - Tatrzańska Łomnica - Stary Smokowiec - Poprad. Przewoźnik oferuje dwa kursy w ciągu dnia: jeden dzienny i jeden nocny.
Rozdkład jazdy autobusu Kraków - Poprad:
Kraków: 10:30, 22:00
Ždiar: 12:40, 00:05
Tatrzańska Łomnica: 13:00, 00:25
Stary Smokowiec: 13:10, 00:35
Poprad: 13:25, 00:50
Rozkład jazdy autobusu Poprad - Kraków:
Poprad: 5:40, 17:10
Stary Smokowiec: 5:55, 17:25
Tatrzańska Łomnica: 6:05, 17:38
Ždiar: 6:15, 17:55,
Kraków: 8:30, 20:05