Naprawa znaków w górach

Pracownicy słowackiego Tatrzańskiego Parku Narodowego (TANAP), przy współpracy z wolontariuszami, w ramach przygotowań do pełni sezonu letniego naprawili liczne tablice na górskich szlakach.

Jak wskazuje sam park na swoim profilu na Facebooku: „Każda taka akcja przyczynia się do tego, aby nasze Tatry były piękne, bezpieczne i zachowane dla kolejnych pokoleń”. TANAP w tych działaniach został wsparty przez członków grupy „Uniwersytet Jaworzyński” oraz uczestników międzynarodowego programu „Junior Ranger”.