komunikacja miejska Zakopane rozkład jazdy

W Zakopanem kursują dwie linie komunikacji miejskiej. Poniżej znajdziecie praktyczne informacje na temat biletów oraz aktualny rozkład jazdy.

Bilety

Gdzie kupić?

Bilety można kupić w automatach znajdujących się w autobusach, u kierowcy (tylko za odliczoną kwotę) lub za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Nabycie biletu w aplikacji jest równoznaczne z jego skasowaniem. Podczas kontroli należy wejść do zakładki „Kontrola biletów”, wybrać aktywny bilet i okazać go kontrolerowi. Można to zrobić nawet wtedy, gdy telefon nie ma połączenia z Internetem. Bilety można także nabyć w następujących punktach: 
- Biuro Obsługi Klienta w siedzibie TESKO Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o., ul. Szymony 17 a
- Centrum Informacji Turystycznej, ul. Kościuszki 17
- Centrum Informacji Turystycznej, ul. Kościeliska 7
- Kiosk ul. Cyrhla obok nr 25

W Zakopanem stoją także biletomaty w następujących miejscach:

1. Rejon Dworców st. nr 8
2. Aleje 3 Maja Górne
3. Aleje 3 Maja Dolne
4. Watra (w kierunku w górę)
5. Rondo Jana Pawła II (przy punkcie informacji TPN)

 

Ceny 

Bilety jednorazowe
normalny 3,00 zł
ulgowy 1,50 zł

Bilety okresowe 7-dniowe
normalny 34,00 zł
ulgowy 17,00 zł

Bilety miesięczne
normalny na linię 90,00 zł
ulgowy na linię 45,00 zł
normalny na wszystkie linie 100,00 zł
ulgowy na wszystkie linie 50,00 zł

UWAGA: opłata za przejazd bez ważnego biletu wynosi 130 zł.

Dostępne są także bilety 60-minutowe, 24-godzinne, 3-dniowe oraz rodzinne.

 

Rozkłady jazdy

Linia nr 11 
Przystanki: Cyrhla, Chłabówka Górna, Jaszczurówka, Jaszczurówka-Bory, Bystre, Rondo Jana Pawła II, Parcele Urzędnicze, Watra, Aleje 3-go Maja Górne, Rejon Dworców st. 7, Równia Krupowa, Aleje 3-go Maja Dolne, Targowica-pod Gubałówką, Targowica-Stary Kościółek, Za Strugiem, Skibówki I, Skibówki II, Krzeptówki (Józefa Krzeptowskiego)

 

Rozkład jazdy

Trasa: Cyrhla – Krzeptówki

Cyrhla: 5:40, 6:25, 7:05, 8:05, 8:45, 9:40, 10:25, 11:20 (kursuje tylko do przystanku Rejon Dworców st. 8), 12:10, 13:30, 14:35, 15:25, 16:20, 17:10, 18:10, 19:10, 20:05, 21:00, 22:00, 22:45 (kursuje tylko do przystanku Rejon Dworców st. 8)

Jaszczurówka: 5:45, 6:30, 7:10, 8:11, 8:51, 9:46, 10:31, 11:25 (kursuje tylko do przystanku Rejon Dworców st. 8), 12:16, 13:36, 14:41, 15:31, 16:26, 17:16, 18:16, 19:16, 20:11, 21:06, 22:05, 22:50 (kursuje tylko do przystanku Rejon Dworców st. 8)

Rondo Jana Pawła II: 5:51, 6:36, 7:16, 8:17, 8:57, 9:52, 10:37, 11:31 (kursuje tylko do przystanku Rejon Dworców st. 8), 12:22, 13:42, 14:47, 15:37, 16:32, 17:22, 18:22, 19:22, 20:17, 21:12, 22:11, 22:56 (kursuje tylko do przystanku Rejon Dworców st. 8)

Równia Krupowa: 5:57, 6:42, 7:22, 8:23, 9:03, 9:58, 10:43, 11:36 (kursuje tylko do przystanku Rejon Dworców st. 8), 12:28, 13:48, 14:53, 15:43, 16:38, 17:28, 18:28, 19:28, 20:23, 21:18, 22:17, 23:01 (kursuje tylko do przystanku Rejon Dworców st. 8)

Rejon Dworców st. 8: 5:20, 5:59, 6:44, 7:25, 8:26, 9:06, 10:01, 10:46, 12:31, 13:51, 14:56, 15:46, 16:41, 17:31, 18:31, 19:31, 20:26, 21:21, 22:19

Za Strugiem: 5:26, 6:05, 6:50, 7:32, 8:34, 9:14, 10:09, 10:54, 12:39, 13:59, 15:04, 15:54, 16:49, 17:39, 18:39, 19:39, 20:34, 21:29, 22:25

Krzeptówki: 5:32, 6:11, 6:56, 7:38, 8:40, 9:20, 10:15, 11:00, 12:45, 14:05, 15:10, 16:00, 16:55, 17:45, 18:45, 19:45, 20:40, 21:35, 22:31


Trasa: Krzeptówki – Cyrhla  

J. Krzeptowskiego: 5:40, 6:25, 7:15, 7:50, 8:50, 9:40, 10:35, 11:20, 12:50 (kursuje tylko do przystanku Rejon Dworców st. 8), 14:30, 15:25, 16:25, 17:15, 18:10, 19:15, 20:00, 21:00, 22:05, 22:40 (kursuje tylko do przystanku Rejon Dworców st. 8)

Za Strugiem: 5:48, 6:33, 7:23, 7:58, 8:58, 9:48, 10:43, 11:28, 12:58 (kursuje tylko do przystanku Rejon Dworców st. 8), 14:38, 15:33, 16:33, 17:23, 18:18, 19:23, 20:08, 21:08, 22:13, 22:48 (kursuje tylko do przystanku Rejon Dworców st. 8)

Równia Krupowa: 5:53, 6:38, 7:29, 8:04, 9:05, 9:55, 10:50, 11:35, 13:04 (kursuje tylko do przystanku Rejon Dworców st. 8), 14:45, 15:40, 16:40, 17:30, 18:25, 19:30, 20:15, 21:15, 22:18, 22:54 (kursuje tylko do przystanku Rejon Dworców st. 8)

Chramcówki: 7:33, 8:08

Rejon Dworców st. 8: 5:20, 5:56, 6:41, 7:35, 8:10, 9:08, 9:58, 10:53, 11:38, 13:05, 14:10, 14:48, 15:43, 16:43, 17:33, 18:28, 19:33, 20:18, 21:18, 22:21

Rondo Jana Pawła II: 5:27, 6:03, 6:48, 7:43, 8:18, 9:16, 10:06, 11:01, 11:46, 13:12, 14:17, 14:56, 15:50, 16:51, 17:40, 18:36, 19:41, 20:26, 21:26, 22:28

Jaszczurówka: 5:32, 6:08, 6:53, 7:48, 8:23, 9:21, 10:11, 11:06, 11:51, 13:17, 14:22, 15:01, 15:56, 16:56, 17:46, 18:41, 19:46, 20:31, 21:31, 22:33


 

Linia 14
Przystanki: Rejon Dworców st. 8, Aleje 3-go Maja Dolne, Kasprowicza, Spyrkówka I Spyrkówka II, Harenda, Harenda Szkoła, Ustup Lewiatan, Ustup, Olcza Wojdyły, Olcza Stachonie, Olcza Kościół, Olcza Mrowce, Olcza Huty, Oberconiówka, Pardałówka 2, Pardałówka 1, Imperial, Rondo Jana Pawła II, Parcele Urzędnicze, Watra, Równia Krupowa, Aleje 3-go Maja Górne, Rejon Dworców st. 8. 

 

Rozkład jazdy

Trasa: Harenda – Olcza

Rejon Dworców st. 8: 5:45, 6:25, 8:00, 10:10, 12:00, 13:35, 14:20, 16:20, 17:50, 19:30, 21:30

Kasprowicza: 5:49, 6:29, 8:05, 10:15, 12:05, 13:40, 14:25, 16:25, 17:55, 19:35, 21:34

Harenda: 5:54, 6:34, 8:10, 10:20, 12:10, 13:45, 14:30, 16:30, 18:00, 19:40, 21:39

Ustup Lewiatan: 5:56, 6:36, 8:13, 10:23, 12:13, 13:48, 14:33, 16:33, 18:03, 19:43, 21:41

Olcza Kościół: 6:00, 6:40, 8:18, 10:28, 12:18, 13:53, 14:38, 16:38, 18:08, 19:48, 21:45

Pardałówka 1: 6:07, 6:47, 8:25, 10:35, 12:25, 14:00, 14:45, 16:45, 18:15, 19:55, 21:52

Rondo Jana Pawła II: 6:11, 6:51, 8:29, 10:39, 12:29, 14:04, 14:49, 16:49, 18:19, 19:59, 21:56

Równia Krupowa: 6:15, 6:55, 8:34, 10:44, 12:34, 14:09, 14:54, 16:54, 18:24, 20:04, 22:00


Trasa: Olcza – Harenda

Rejon Dworców st. 8: 7:15, 8:40, 9:25, 11:00, 15:35, 17:05, 18:35, 20:30, 22:35

Rondo Jana Pawła II: 7:17, 8:42, 9:27, 11:02, 15:37, 17:07, 18:37, 20:32, 22:37

Pardałówka 1: 7:25, 8:50, 9:35, 11:10, 15:45, 17:15, 18:45, 20:40, 22:45

Olcza Kościół: 7:31, 8:56, 9:41, 11:16, 15:51, 17:21, 18:51, 20:46, 22:51

Ustup Lewiatan: 7:36, 9:01, 9:46, 11:21, 15:56, 17:26, 18:56, 20:50, 22:55

Harenda: 7:40, 9:05, 9:50, 11:25, 16:00, 17:30, 19:00, 20:54, 22:59

Kasprowicza: 7:46, 9:11, 9:56, 11:31, 16:06, 17:36, 19:06, 20:58, 23:03

Równia Krupowa: 7:49, 9:14, 9:59, 11:34, 16:09, 17:39, 19:09, 21:01, 23:06


UWAGA: komunikacja miejska nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w Boże Narodzenie (25 grudnia).

Rozkład jazdy obowiązuje od 12.02.2018 r.