Flixbus z Polski w Tatry Słowackie

Nie każdy może lub chce jechać w Tatry Słowackie samochodem. Przejazd Stramą to niejedyne rozwiązanie. Do Popradu możesz również dojechać bezpośrednio z Krakowa i Gliwic.

Leo Express Global kursuje na trasie: Kraków - Karków Lotnisko - Nowy Targ - Białka Tatrzańska - Bukowina Tatrzańska - Ždiar - Tatrzańska Łomnica - Stary Smokowiec - Poprad

Rozdkład jazdy autobusu Kraków - Poprad:

Kraków Dworzec Autobusowy: 07:20, 12:10, 17:40

Kraków Lotnisko: 07:45, 12:35, 18:05

Nowy Targ Dworzec Autobusowy: 09:10, 14:00, 19:30

Białka Tatrzańska Szkoła: 09:20, 14:10, 19:40

Bukowina Tatrzańska Dolna: 09:25, 14:15, 19:45

Ždiar: 09:40, 14:30, 20:00

Tatrzańska Łomnica: 10:00, 14:50, 20:20

Stary Smokowiec: 10:05, 14:55, 20:25

Poprad: 10:20, 15:10, 20:40

Rozkład jazdy autobusu Poprad - Kraków:

Poprad: 07:45, 12:30, 17:55

Stary Smokowiec: 08:00, 12:45, 18:10

Tatrzańska Łomnica: 08:05, 12:50, 18:15

Ždiar: 08:25, 13:10, 18:35

Bukowina Tatrzańska Dolna: 08:40, 13:25, 18:50 

Białka Tatrzańska Szkoła: 08:45, 13:30, 18:55

Nowy Targ Dworzec Autobusowy: 08:55, 13:40, 19:05

Kraków Lotnisko: 10:20, 15:05, 20:30

Kraków Dworzec Autobusowy: 10:45, 15:30, 20:55

Ceny: 

Kraków - Słowacja: ok. 67-72 zł

AUTOBUS KURSUJE OD 1.4.2019 DO 31.8.2019.

 

Flix Bus kursuje na trasie: Gliwice - Liptowski Mikułasz - Poprad

Rozkład jazdy autobusu Gliwice - Poprad:

Gliwice: 05:05

Liptowski Mikułasz: 10:35

Poprad: 11:20

Rozkład jazdy autobusu Poprad - Gliwice:

Poprad: 18:35

Liptowski Mikułasz: 19:25

Gliwice: 01:00

Cena:

Gliwice - Poprad: ok. 60 zł

Gliwice - Liptowski Mikułasz: ok. 50 zł