Noclegi pod Tatrami

Wszystkich turystów wybierających się w Tatry zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty noclegowej znajdującej się pod poniższymi linkami.

Noclegi w centrum Zakopanego

Rezerwacja miejsca noclegowego w centrum miasta to dobry pomysł, jeśli chcesz połączyć podróże po szlakach i zwiedzanie Krupówek, Gubałówki czy innych najbardziej znanych miejsc w Zakopanem.

Zarezerwuj nocleg w centrum Zakopanego

Noclegi w Kuźnicach

Pokoje w Kuźnicach i okolicy to dobre rozwiązanie nie tylko dla osób chcących wyjechać kolejką na Kasprowy Wierch. Tutaj zaczynają się szlaki na Nosal, Halę Gąsienicową, Orlą Perć, Świnicę, Kościelec, Kasprowy Wierch, czy na Halę Kondratową i Czerwone Wierchy.

Zarezerwuj nocleg w Kuźnicach

Noclegi w pobliżu Morskiego Oka

Rezerwacja noclegu niedaleko drogi do Morskiego Oka umożliwia nie tylko łatwy dostęp do słynnego jeziora, ale także do szlaków na Rysy, Mięguszowiecką Przełęcz pod Chłopkiem, Szpiglasowy Wierch i do Doliny Pięciu Stawów.

Zarezerwuj noclegi blisko Morskiego Oka

Noclegi przy Dolinie Kościeliskiej

Chcąc zwiedzić Dolinę Kościeliską najlepiej rezerwować noclegi w miejscowości o tej samej nazwie. Pensjonaty w Kościelisku gwarantują niedużą odległość do szlaków na Czerwone Wierchy, Starorobociański Wierch, Ornak czy do jaskiń Doliny Kościeliskiej.

Zarezerwuj noclegi przy Dolinie Kościeliskiej

Noclegi blisko Doliny Chochołowskiej

Dolina Chochołowska znajduje się w Witowie i to właśnie tam należy szukać noclegów. Mamy stąd blisko do szlaków na Grzesia, Rakoń, Wołowiec i Trzydniowiański Wierch. W niedużej odległości znajdują się także Termy Chochołowskie.

Zarezerwuj noclegi niedaleko Doliny Chochołowskiej

Noclegi w Tatrach Słowackich

Aby zwiedzić Wysokie Tatry Słowackie najlepiej zarezerwować nocleg w okolicy Szczyrbskiego Plesa, Tatrzańskiej Łomnicy, Starego Smokowca czy Popradu. W okolicy jest pełno szlaków, takich jak ścieżki na Rysy od strony słowackiej, Krywań, Sławkowski Szczyt. Można się stąd wybrać także na Gerlach z przewodnikiem.

Zarezerwuj noclegi w Tatrach Słowackich