Noclegi w górach Europy

Jeśli wybierasz się w Alpy lub inny górski Europy - zapoznaj się z poniższą ofertę noclegów we Włoszech, Francji, Szwajcarii i innych krajach. Znajdziesz ją pod poniższymi linkami.

Noclegi w Dolomitach

Urlop w Dolomitach i podróżowanie po tutejszych przepięknych górach, to fantastyczny sposób na spędzenie czasu, jeśli posiadasz dobrą bazę wypadową. Zalecamy noclegi w miejscowości Cortina d'Ampezzo.

Zarezerwuj nocleg w Dolomitach

Noclegi nad Jeziorem Garda

Słynne Lago di Garda to miejsce kochane przez miłośników via ferrat, trekkingów i innych form aktywnego wypoczynku. Jeśli interesuje Cię wycieczka we włoskie góry, idealnym miejscem na nocleg będzie Riva del Garda.

Zarezerwuj nocleg w Riva del Garda

Noclegi w Alpach Julijskich

Alpy Julijskie to pasmo, z którego słynie Słowenia. Hotele w miejscowości Kranjska Gora to dobry pomysł, jeśli planujemy wycieczkę w Triglav - najwyższy szczyt tego kraju. W pobliżu znajduje się także mamucia skocznia narciarska w Planicy.

Zarezerwuj nocleg w Słowenii

Noclegi w Alpach Francuskich

Dobre hotele we francuskich górach rozsiane są w różnych miejscowościach, niemniej jednak na pewno najsłynniejszym kurortem jest Chamonix. Zarezerwuj nocleg w tym miejscu i ciesz się widokami na Mont Blanc.

Zarezerwuj noclegi w Chamonix

Noclegi w Alpach Szwajcarskich

Szwajcaria słynie z wielu górskich kurortów, ale największą popularnością cieszy się Zermatt. Rezerwacja hotelu w tym miejscu to gwarancja bliskości takich gór jak: Matterhorn, Breithorn czy Dufourspitze.

Zarezerwuj noclegi w Szwajcarii

Noclegi w Alpach Bawarskich

Bawaria to jeden z najciekawszych regionów Niemiec, słynnący nie tylko z piwa, ale i z pięknych gór. Każdy na pewno słyszał o Garmisch-Partenkirchen, gdzie co roku odbywa się Turniej Czterech Skoczni i gdzie zaczyna się wiele alpejskich szlaków. Warto zarezerwować hotel właśnie w Ga-Pa.

Zarezerwuj noclegi w Ga-Pa

Noclegi w Alpach Austriackich

Większość powierzchni Austrii leży w Alpach. Nocując w Innsbrucku, w jednym z tutejszych hoteli czy apartamentów, będziesz mieć łatwy dostęp do wielu szlaków i kurortów narciarskich w Alpach Austriackich.

Zarezerwuj noclegi w Austrii

Noclegi na Maderze

Portugalska Madera nazywana jest Wyspą Wiecznej Wiosny. Najlepszym punktem wypadowym w góry i na słynne lewady jest miasto Funchal, gdzie warto zarezerwować hotel lub kwaterę.

Zarezerwuj noclegi na Maderze

Noclegi na Teneryfie

Teneryfa to nie tylko świetne miejsce na wakacje all inclusive, ale także świetny kierunek dla osób lubiących wycieczki w góry. Największą atrakcją jest wulkan Teide i kaldera Las Canadas. Najbardziej polecaną miejscowością na nocleg jest Los Cristianos.

Zarezerwuj nocleg na Teneryfie