Voucher na wycieczkę z Portalem Tatrzańskim

Zapraszamy do zamawiania Voucherów na wycieczki w góry z Portalem Tatrzańskim. Zakup Voucher na daną kwotę, którą obdarowana osoba będzie mogła wykorzystać na jednej lub kilku wycieczkach z naszej oferty!

Zasady są bardzo proste! Vouchery na wycieczki Portalu Tatrzańskiego opiewają zawsze na konkretną kwotę, którą wybierasz sam. Nie ma absolutnie żadnych limitów. Sugerujemy jednak, aby wybrać kwotę, która pokrywa się z ceną którejś z naszych wycieczek. Kwotę Vouchera można wykorzystać na kilka wycieczek, ale należy pamiętać, aby zapisać się na nie tego samego dnia.

Zamawiając Voucher otrzymasz specjalny kod, który obdarowana osoba będzie musiała podać w polu "Uwagi" przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego na wycieczkę. Oprócz tego prześlemy Ci ozdobną kartę w pliku PDF, którą będziesz mógł wydrukować i wręczyć w formie prezentu.

Każdy Voucher obejmuje jeden pełny sezon letni i jeden pełny sezon zimowy, czyli:

  • Vouchery zakupione pomiędzy 1 listopada a 30 kwietnia są ważne do 30 kwietnia roku kolejnego,
  • Vouchery zakupione pomiędzy 1 maja a 31 października są ważne do 31 października roku kolejnego.

Nie wystawiamy Voucherów imiennych, ani Voucherów na konkretną wycieczkę. Każdy Voucher opiewa na konkretną kwotę, a wybór wycieczki następuje dopiero później, przy dokonywaniu zapisu przez formularz rejestracyjny.

Aby poznać wszystkie zasady sprzedaży i realizacji Voucherów, zapoznaj się z Regulaminem Sprzedaży Voucherów pod poniższym linkiem:

Regulamin

Aby sprawdzić, na jakie wydarzenia można wykorzystać Voucher i skutecznie dobrać odpowiednią kwotę, sprawdź naszą ofertę na naszej stronie pod poniższym linkiem:

Wycieczki w góry z Portalem Tatrzańskim

Powyższy link to także miejsce, w którym obdarowana osoba będzie mogła się zapisać na konkretną wycieczkę.

Jeśli już wiesz, jaki Voucher chcesz zamówić, musisz wykonać jeszcze tylko dwa kroki:

  • Wypełnij poniższy formularz,
  • Dokonaj płatności w ciągu 4 dni, a otrzymasz kod vouchera mailem wraz z ozdobną Kartą Podarunkową!