Kamera TOPR

Przed nami pierwszy, pełny weekend nowe miesiąca, czyli listopada. Jaką przyniesie pogodę? Sprawdź w naszej prognozie. 

Piątek, 6.11.2020 r.

Dzisiejszy dzień rozpoczął się od bardzo dobrej widoczności i tak powinno zostać już do końca, oczywiście należy wziąć pod uwagę, że będą także chmury. Czas nasłonecznienia wyniesie około 5 godzin. W Zakopanem będzie dzisiaj 8, a na Kasprowym 4 kreski. Warunki do uprawiania turystyki w Tatrach Zachodnich są dobre, natomiast w Wysokich skrajnie trudne.

Sobota, 7.11.2020 r.

Będzie bardzo ciepło i bardzo ładnie! 7 godzin słońca, bezchmurnie. Na Kasprowym aż 8 kresek, a w Zakopanem 14. Tak, ten dzień będzie ładniejszy niż wiele dni stricte wakacyjnych. Uważajcie jednak, bowiem na szlakach na pewno będą tłumy! Warunki nie są łatwe, to już nie lato! 

Niedziela, 8.11.2020 r.

Kolejny, piękny dzień. Tak, ten weekend będzie wyjątkowy. Ponownie będzie bezchmurnie, czas nasłonecznienia wyniesie około 6 godzin. Na Kasprowym będzie 6, a w Zakopanem 12 kresek. Na szlak zapewne ponownie wyruszą tłumy, bowiem pogoda po prostu jest idealna. Pamiętajcie, że warunki na szlakach są trudne. W Tatrach wysokich zalega śnieg! Miejscami bardzo dużo śniegu.

Jak widać weekend będzie wręcz idealny. Uważajcie jednak na siebie, bowiem Tatry jesienią są szczególnie podstępne. Jeżeli nie macie doświadczenia wybierzcie przepiękne wędrówki Tatrami Zachodnimi, bowiem w aktualnie Tatry Wysokie są tylko dla ekspertów z dużym doświadczeniem.