Polana Chochołowska schronisko

4 maja zostaną otwarte wszystkie szlaki w Tatrzańskim Parku Narodowym. Od 8 maja czynne będzie schronisko w Dolinie Chochołowskiej, jednak będzie ono funkcjonowało na nowych zasadach (schroniska wg przepisów funkcjonują na takich zasadach jak inne obiekty noclegowe). Zamieszczamy pełny komunikat gospodarzy schroniska:

"Drodzy Turyści

Schronisko na Polanie Chochołowskiej w piątek 08.05.2020 r. wznawia swoją działalność. Będziemy funkcjonować w zmienionym systemie, zgodnie z aktualnie obowiązującymi restrykcjami. Wstęp do schroniska będą miały wyłącznie osoby z rezerwacją na pobyt. Liczba turystów mogących przebywać w obiekcie będzie ograniczona, a co za tym idzie zmniejszona zostanie pula udzielanych noclegów. Posiłki dla Turystów korzystających z usługi noclegowej będą wydawane w wyznaczonych miejscach i godzinach. Dla Turystów spacerujących po Tatrach uruchomione zostanie okienko na zewnątrz schroniska do wydawania posiłków, przekąsek i napoi na wynos.

Do tego czasu, dla naszego wspólnego dobra i bezpieczeństwa, dostosowujemy schronisko do nowej rzeczywistości. Pełni nadziei na Państwa zrozumienie aktualnej sytuacji, prosimy o dostosowanie się do obostrzeń i zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa na terenie obiektu.

Przesyłamy górskie pozdrowienia!"