Auto elektryczne

Na mocy współpracy Innogy go! oraz TPN na Podhalu pojawiło się 10 aut elektrycznych, które turyści mogą swobodnie wypożyczyć i dojechać nim w jedno z kilku miejsc.  

Aktualnie usługa jest testowana, a auto można odebrać oraz zostawić w jednym z trzech punktów: Palenica Białczańska, Kuźnice oraz Centrum Edukacji Przyrodniczej (przy Rondzie Kuźnickim). To wygodne rozwiązanie, bowiem dojazd np. do Kuźnic był do tej pory przeznaczony tylko dla aut ze specjalnym zezwoleniem. Do wyboru mamy kilka pakietów minut: 8 minut za 9,99 zł, 30 minut za 29,99 zł, 75 minut za 59,99 zł oraz 300 minut za 99,99 zł. Po wygaśnięciu pakietu opłata za minutę wynosi 1,29 zł. Auta posiadają wyznaczone parkingi, dzięki czemu nie musimy szukać na nie miejsca oraz nie ponosimy opłat postojowych. 

Aby skorzystać z usługi należy zainstalować aplikację Innogy go! i postępować zgodnie z instrukcją. Oczywiście kierować pojazdem mogą tylko osoby z aktualnym prawem jazdy. TPN uruchomił także dodatkowy rabat, po wpisaniu ZAKOPANE na naszym koncie pojawi się 20 zł na pierwszą jazdę. Zatem do Kuźnic możemy dojechać za darmo, a na Palenicę za symboliczną opłatą.