Dni Tatrzańskie

VII Dni Tatrzańskie, pierwotnie zaplanowane na 22-24 maja 2020 r., ze względu na pandemię koronawirusa odbędą się w terminie 23-25 października 2020 r.

Dni Tatrzańskie to największy zjazd miłośników Tatr. Dwa razy w roku turyści zbierają się w Zakopanem, aby wspólnie bawić się, uczyć i podróżować po Tatrach. Tym razem planowane były prelekcje Ludwika Wilczyńskiego oraz Andrzeja Marcisza, wycieczki: na Ciemniak, Czarny Staw Gąsienicowy oraz na Nosal i Wielki Kopieniec. Jak zwykle w programie miała być także impreza z kapelą góralską oraz ognisko. Postanowiliśmy, że program w całości pozostanie bez zmian, jednakże impreza odbędzie się jesienią.

Dni Tatrzańskie nie są imprezą masową, niemniej jednak każda z edycji gromadzili w bliskiej przestrzeni co najmniej kilkadziesiąt osób. Nie wiedząc, jak rozwinie się sytuacja za miesiąc, czy tego typu imprezy będą dopuszczalne, a przede wszystkim mając na względzie zdrowie Uczestników, musieliśmy przełożyć spotkanie na ostatni pełny weekend października. Mamy nadzieję, że zainteresowanie Dniami Tatrzańskimi nadal będzie duże i spotkamy się w miłym gronie za kilka miesięcy.

Zapisy na Dni Tatrzańskie prowadzone są POD TYM LINKIEM.