Wycieczki w Tatry szyte na miarę

Wycieczki szyte na miarę – wybierz się z nami gdzie tylko chcesz!

Przeglądasz ofertę wycieczek Portalu Tatrzańskiego i czegoś Ci brakuje? Chciałbyś się wybrać na wycieczkę, której nie mamy w ofercie standardowej lub nie pasuje Ci podany termin? Nie ma problemu – skontaktuj się z nami, a my zorganizujemy dla Ciebie wymarzoną wyprawę! 

Wszystkie wycieczki wyceniane są indywidualnie w zależności od liczby osób oraz wybranego celu. Możemy zorganizować zarówno jednodniowe trekkingi,jak i całe obozy wędrowne, kursy. W tym przypadku ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

 

Jak zgłosić chęć takiej wycieczki?

Wypełnij ten FORMULARZ, określając:
1. Cel wycieczki
2. Liczbę osób
3. Datę wycieczki (im węższy zakres czasowy, tym lepiej)
4. Informację o uczestnikach wycieczki (wiek, poziom doświadczenia, ewentualne informacje odnośnie problemów zdrowotnych)

Dalsze postępowanie zależne jest od rodzaju wycieczki:

a) Jeśli wycieczka znajduje się już w naszej ofercie, a Tobie po prostu zależy na indywidualnym wyjściu w wybranym przez siebie terminie, to otrzymasz od nas informację zwrotną o jego cenie i możliwości realizacji. Jeśli zaakceptujesz naszą propozycję, będziesz musiał wpłacić 100 zł bezzwrotnego zadatku w ciągu 4 dni. Gdy to zrobisz, przydzielimy Ci przewodnika i poprosimy o wpłatę pozostałej kwoty w ciągu kolejnych 4 dni. Uwaga! W przypadku braku wolnego przewodnika, zwracamy zadatek.

b) Jeśli zależy Ci na wycieczce spoza naszej oferty, pierwszym etapem po przesłaniu nam propozycji będzie dokonanie opłaty za przygotowanie programu. Wynosi ona bezzwrotne 500 zł, a numer konta dostaniesz w odpowiedzi na zgłoszenie. Pamiętaj, aby dobrze opisać swoje plany w zgłoszeniu, ponieważ każda zmiana raz przedstawionej Ci oferty, kosztuje bezzwrotne 250 zł. Jeśli zaakceptujesz program, będziesz miał 4 dni robocze na wpłatę pozostałej części opłaty za wycieczkę.

UWAGA! W PRZYPADKU WYCIECZEK SZYTYCH NA MIARĘ NIE KOMPLETUJEMY GRUP! Musisz zgłosić się do nas już z gotową grupą chętnych (lub sam, jeśli chcesz umówić się na indywudualne wyjście). Jeśli nie masz jeszcze takiej grupy, napisz TUTAJ.

 

Abyś dobrze obrał cel wycieczki, pamiętaj o kilku zasadach:

1. Mierz siły na zamiary. Długie trasy trekkingowe wymagają przyzwoitej kondycji. 

2. Zadaj sobie pytanie, kiedy ostatnio byłeś w górach i w jakim czasie udało się przejść dane szlaki. Jeżeli fizycznie dajesz radę, to tak naprawdę wszystkie wycieczki trekkingowe są w Twoim zasięgu.

3. Sprawdź trasę, na którą chcesz się wybrać. Przewyższenie, długość, trudności – poczytaj o niej w przewodnikach czy poszukaj relacji innych osób. To na pewno ułatwi Ci decyzję, czy jesteś gotowy na takie wyzwanie pod względem fizycznym.

4. Jeżeli masz wątpliwości, porozmawiaj o nich z nami! Dzwoń śmiało: 534 77 22 31

 

UWAGA! PRZECZYTAJ UWAŻNIE!

Wszelkie propozycje i ich ocena są subiektywne, każdy powinien dostosowywać poziom trudności do swoich umiejętności! Wycieczki dla początkujących nie oznaczają, że brak kondycji jest dozwolony! To są góry i 99% opisanych poniżej wycieczek to ponad tysiąc metrów przewyższenia, często około dziesięć lub więcej godzin w terenie! Niektóre wycieczki opisane jako łatwe posiadają sporą ekspozycję, długie podejścia itd. Łatwe należy rozumieć jako brak trudności technicznych, jednak nadal jesteśmy w górach i są to długie wycieczki. Poniżej podany podział to tylko propozycje i odczucia autora – jeżeli nie jesteście Państwo pewni co do swoich możliwości po prostu dzwońcie i postaramy się to odpowiednio ustalić. 

 

Polecane cele:

W warunkach zimowych:

• Czerwone Wierchy, Wołowiec, Starorobociański Wierch, Kasprowy Wierch, Dolina Pięciu Stawów Polskich

W warunkach letnich:
 
1. Wycieczki trekkingowe łatwe

• Te same co zimą + Kościelec, Kozi Wierch, Świnica, Suche Czuby (Kasprowy Wierch – Przełęcz Pod Kopą Kondracką), grań od Wołowca po Starorobociański Wierch, Rysy od strony słowackiej, Krywań itd.
 
2. Wycieczki trekkingowe trudne

• Rysy, Orla Perć, Orla Perć Tatr Zachodnich, Mięguszowiecka Przełęcz Pod Chłopkiem
 

To są tylko przykładowe propozycje – jeżeli masz swoją, to bardzo dobrze :)

 

Uwaga! Jesteśmy w stanie także zorganizować wycieczki poza Tatry! Aktualnie posiadamy licencję organizatora na całą Europę!

 

Zapraszamy i dziękujemy, że jesteście z nami! Ekipa Portalu Tatrzańskiego.

Najczęściej zadawane pytania