Polskie Tatry Wysokie

Marzysz o kilkudniowym wyjeździe w Tatry? Przychodzimy zatem ze świetnym rozwiązaniem! Nasz Siedmiodniowy Obóz Wędrowny to wspaniała propozycja dla każdego miłośnika górskich krajobrazów!

W trakcie wycieczki zobaczysz, jak niezwykłe i różnorodne są polskie Tatry. W towarzystwie naszego przewodnika dotrzesz w najwspanialsze zakątki, które już na zawsze zostaną w Twoim sercu. Nasz obóz to nie tylko Morskie Oko, Dolina Chochołowska czy Hala Gąsienicowa (które i tak są przepiękne), ale i wiele majestatycznych szczytów, jak Kasprowy Wierch, Wołowiec czy Sarnia Skała. Na pewno świetnym przeżyciem będzie wejście na Zadni Granat, czyli górę, znajdującą się na legendarnej Orlej Perci! Oczywiście dostaniemy się tam najłatwiejszym szlakiem, aby każdy mógł czerpać radość z takiej wyprawy.

Po trudach każdego dnia odpoczniemy w niezwykle przyjemnym pensjonacie, który znajduje się na zakopiańskiej Harendzie. W przeznaczonych dla nas pokojach są łazienki oraz niewielkie lodówki. Dla uczestników przygotowane zostaną pyszne śniadania (na miejscu lub w formie prowiantu) oraz obiadokolacje. Ponadto, w celach integracyjnych w trakcie wyjazdu przewidziane są dwa ogniska. Okazji do zapoznania się z innymi uczestnikami na pewno nie zabraknie. W końcu nic tak nie sprzyja sympatycznym rozmowom, jak wspaniała, górska atmosfera! Jesteśmy przekonani, że szybko nawiążesz świetne znajomości.

W cenie wycieczki zawarte są takie udogodnienia jak przejazd wynajętym autobusem z pensjonatu na miejsce startu wycieczki (i z powrotem) oraz zakup biletów do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Tym samym wszystkie niezbędne rzeczy będziesz mieć zapewnione.

Nasza wielodniowa wycieczka po Tatrach może stanowić wyzwanie kondycyjne, gdyż codziennie spędzimy kilka dobrych godzin w terenie. Niemniej, plan wyjazdu ułożyliśmy tak, że trudniejsze dni przeplatają się z tymi lżejszymi. Będzie to oczywiście okazja do zregenerowania sił. W trakcie obozu pojawią się odcinki szlaków ze sztucznymi ułatwieniami. Nie będą trudne technicznie, ale należy być odpornym na ekspozycję.

Siedmiodniowe Obozy Wędrowne organizujemy w lipcu oraz sierpniu. Przekonaj się, że jest to wycieczka właśnie dla Ciebie i zobacz z nami najpiękniejsze miejsca w Tatrach!

Zobacz szczegóły oferty