Czerwone Wierchy w Tatrach zimą

Czerwone Wierchy to grupa niesamowicie pięknych szczytów w Tatrach Zachodnich, które skradły serce niejednemu turyście. Według wielu szczególnie cudownie prezentują się zimą. Masz okazję się o tym przekonać! Wyrusz z nami ku temu spektakularnemu miejscu.

Wycieczka na Ciemniak, Krzesanicę, Małołączniak oraz Kopę Kondradzką, czyli cztery szczyty, wchodzące w skład Czerwonych Wierchów, to przede wszystkim okazja do przeżycia świetnej przygody. Przemierzymy w końcu wierchołki, których wysokość przekracza 2000 m n.p.m.! Roztacza się z nich absolutnie rewelacyjny widok, który uświadamia, jak różnorodne są Tatry. Nad bezpieczeństwem będzie oczywiście czuwać nasz wykwalifikowany przewodnik. Z całą pewnością dowiesz się od niego mnóstwa niezwykłych ciekawostek. Nie ma szans, aby taka zimowa wycieczka w Tatry Zachodnie nie zrobiła na Tobie ogromnego wrażenia!

Zimowe wycieczki rządzą się swoimi prawami, stąd poszczególne trasy są zdecydowanie trudniejsze niż w trakcie lata. Z racji dużej liczby podejść i długiego dystansu trzeba być dobrze przygotowanym kondycyjnie. Wycieczkę zalecamy osobom, które są w stanie pokonywać górskie szlaki w warunkach letnich zgodnie z czasami podanymi na mapach. Naturalnie, nie trzeba być sprinterem, aby udać się na taką wyprawę.

Wybierając się na Czerwone Wierchy zimą należy liczyć się z bardzo niską temperaturą. Wymaga to zabrania odpowiedniego wyposażenia, o którym piszemy w szczegółach wycieczki. Nie musisz się martwić, jeśli nie masz raków, czekana oraz zestawu lawinowego. Nasza oferta to wycieczka ze sprzętem niezbędnym w Tatrach zimą. Wymienione elementy wyposażenia będziesz mieć od nas zapewnione.

Nasze wyjścia na Czerwone Wierchy organizujemy od grudnia do połowy kwietnia. Dołącz do nas, aby poczuć się jak prawdziwy odkrywca tatrzańskiego piękna!

Zobacz szczegóły oferty