Wycieczka przez Tatry Zachodnie

Marzy Ci się wielodniowa wędrówka po Tatrach? Chcesz przy tym usłyszeć jak najwięcej ciekawostek o najpiękniejszych górach w naszym kraju? Dołącz zatem do Letniego obozu wędrownego po Tatrach Polskich i odbądź wspaniałe wycieczki w niezwykłe zakątki tego pasma!

Lato to świetna okazja, aby poznać uroki Tatr. Na naszym obozie zobaczysz, że są nie tylko piękne, ale i przeciekawe. Nasz przewodnik na pewno nie będzie szczędził Ci niesamowitych historii oraz zaskakujących informacji o tatrzańskiej przyrodzie. W trakcie naszego obozu po Tatrach Wysokich i Zachodnich przejdziemy absolutnie oszałamiającymi szlakami. Najpierw udamy się na Czerwone Wierchy, a kolejnego dnia przejdziemy z Kasprowego Wierchu w stronę Kopy Kondrackiej przez Suche Czuby. Potem będzie jeszcze ciekawiej! Wkroczymy bowiem na budzące podziw szczyty Tatr Wysokich. Wejdziemy na „polski Matterhorn”, czyli majestatyczny Kościelec, zaś następnego dnia zdobędziemy Świnicę, czyli jeden z najwyższych wierzchołków w Polsce!

W trakcie wycieczki będziemy poruszać się w niewielkiej grupie, liczącej tylko ośmiu uczestników. Dzięki temu każdy wyciągnie jak najwięcej z naszego obozu. Ponadto, tak kameralne grona najlepiej sprzyjają nawiązaniu przyjacielskich relacji między uczestnikami. A nic nie łączy tak, jak górska pasja!

Zmęczeni, ale pełni wrażeń, uczestnicy obozu na koniec każdego dnia będą mieć okazję porządnie wypocząć w wygodnym pensjonacie na zakopiańskiej Olczy. Niedaleko naszego miejsca noclegowego znajdują się takie udogodnienia jak sklepy oraz restauracje. Z kolei wspólnym wieczorom na pewno będą towarzyszyć miłe rozmowy w świetnym towarzystwie.

Z racji, że Tatry są wymagającymi górami, należy być dobrze przygotowanym kondycyjnie do takiego obozu. Nie musisz być oczywiście w formie jak profesjonalni sportowcy, ale minimum to pokonywanie szlaków zgodnie z czasami podanymi na znakach. Do tego należy być odpornym na ekspozycję oraz prezentować dobrą sprawność fizyczną. Drogi na Kościelec oraz Świnicę są dość trudne, lecz przy dobrym przygotowaniu można je śmiało pokonać i zaczerpnąć przy tym prawdziwej radości.

Nasze obozy po Tatrach Polskich organizujemy od lipca do września. Daj się zatem pochłonąć tatrzańskiemu latu i wybierz się z nami w tę spektakularną wędrówkę. Moc pozytywnych emocji gwarantowana!

Zobacz szczegóły oferty