Pięć Stawów kamera TOPR

Przed nami przedostatni weekend wakacji. Dokładnie tak, bardzo szybko zleciała większośc tego beztroskiego czasu. Jaką przyniesie pogodę? Sprawdźcie w naszej prognozie. 

Piątek, 20.08.2021 r.,

Weekend zacznie się dość pogodnie. W piątek można liczyć nawet na około osiem godzin słońca, będzie jednak dość chłodno. W Zakopanem 20, a na Kasprowym 12 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, opady nie są prognozowane. Dzięki temu należy się spodziewać naprawdę dobrego dnia do tatrzańskich wędrówek.

Sobota, 21.08.2021 r.,

Będzie to kopiuj wklej piątku z nieco mniejszą ilością słońca. Różnica będzie jednak kosmetyczna, bowiem czas nasłonecznienia ma wynieść do siedmiu godzin. Poza tym dzień będzie identyczny. Wiatr umiarkowany, opadów brak i dość chłodno. W Zakopanem będzie 19, a na Kasprowym 13 stopni. Kolejny dobry dzień do tatrzańskich wędrówek. 

Niedziela, 22.08.2021 r.,

Kopiuj wklej będzie także niedziela. Jak widać pogoda w weekend będzie wyjątkowo stabilna. Około osiem godzin słońca, bezwietrznie, brak opadów i chłodno. Zakopane 18, a na Kasprowy 12 stopni.

Korzystajcie z weekendu, bowiem pogoda zapowiada się dobrze. Pamiętajcie jednak o niskich temperaturach, szczególnie nad ranem. Dzień też nie jest już tak długi jak jeszcze chociażby miesiąc temu. Życzymy Wam udanego weekendu.