Kamera TOPR

Przed nami ostatni, w pełni lipcowy weekend. Jaką przyniesie pogodę? Koniecznie sprawdź naszą prognozę. 

Piątek, 23.07.2021 roku:

Dzisiejszy dzień rozpoczął się ładnie, za oknem widać Tatry (pierwszy raz w pełni od kilku dni). W ciągu dnia można jednak spodziewać się niewielkich opadów deszczu. Nie powinny one mieć większego znaczenia dla turystów, burz nie będzie. Jest jednak zimno. W Zakopanem zaledwie 19, a na Kasprowym 11 stopni. Czas nasłonecznienia wyniesie od 4 do 7 godzin. Na graniach będzie praktycznie bezwietrznie.

Sobota, 24.07.2021 roku:

To będzie piękny dzień, więc już pakujcie plecaki. Około 11 godzin słońca i spore ocieplenie, w sumie nie bardzo duże, ale temperatury będą idealne. W Zakopanem 23 stopni, a na Kasprowym 13. Na graniach będzie praktycznie bezwietrznie. Idealne warunki do wspinaczki jak i szlakowych trekkingów.

Niedziela, 25.07.2021 roku:

Koniec weekendu nie będzie tak ładny jak środek, jednak zachęca do tatrzańskich wędrówek. Czas nasłonecznienia wyniesie od 5 do 8 godzin. Wraz z ciągiem dnia zachmurzenie będzie wzrastało. W Zakopanem będą 24 stopnie, a na Kasprowym 14. Na graniach praktycznie bezwietrznie.

Jak widać pogoda do uprawiania turystyki będzie naprawdę bardzo dobra, zatem nie pozostaje nam nic innego, jak tylko korzystać. Pamiętajcie o rozsądku, aby uniknąć niepożądanych zdarzeń. Życzymy Wam miłego i bezpiecznego weekendu.