Morskie Oko kamery TOPR

Przed nami kolejny weekend wakacji, powoli zbliżamy się do szczytu sezonu turystycznego. Jaka będzie pogoda tym razem? Czytajcie uważnie!

Piątek, 7.08.2020

Dzisiejszy dzień rozpoczął się bardzo pięknie i tak już pozostanie. Około 10 godzin nasłonecznienia, 17 kresek na Kasprowym i 26 w Zakopanem - tak będzie to wyglądało. Brak burz, deszczu czy porywistego wiatru - ten będzie wiał z prędkością około 10 km/h. Zatem pogoda będzie po prostu idealna, pozostaje tylko pakować się na szlak, nie zapomnij o kremie przeciwsłonecznym! 

Sobota, 8.08.2020

Pogoda będzie identyczna jak w sobotę. Będzie bardzo ciepło, Kasprowy ok 18 kresek, Zakopane 27 kresek. Dodatkowo czas nasłonecznienia wyniesie aż 11 godzin! W takie dni pamiętaj o odpowiednim nawadnianiu, bowiem słońce może stać się twoim największym wrogiem. Na graniach będzie praktycznie bezwietrznie.

Niedziela, 9.08.2020

Niedziela także będzie dniem spod znaku fantastycznej pogody. Około 8 godzin słońca, 14 kresek na Kasprowym (nieco chłodniej) oraz 25 w Zakopanem. Na graniach wiatr do 10/15 km/h. 

Jak widać zapowiada się fantastyczny weekend! I to kolejny. Bardzo nas to cieszy, bowiem to miłe wynagrodzenie po niezbyt ładnym lipcu. Pamiętajcie, aby jednak korzystać z gór rozsądnie w tym czasie!